Koloběžka: Přední světlo

Zadní světlo bylo vyřešeno celkem rychle, jen s tím předním jsem pořád trochu váhal, v noci téměř nejezdím, blikačka mi neposvítí a taky kam s ní. Většinou mám s sebou v batohu čelovku, ale chtělo to něco co bude ve stálém inventáři kolobky v brašničce.

Různé čínské LED světla jsou vesměs na „praktické“ 3×AAA což úplně nesnáším. Nicméně jsem našel asi za 50Kč takové milé svícení na jednu tužku a píší dokonce CREE 300lm! tak jsem vzal čtyři a za dolar takovou gumu, když bude třeba přidělat na brndu.

Baterka svítí teda parádně, na noční keše téměř ideální. Trošku problém je ve výdrži toho jednoho AA článku, ale s tím se musí počítat.

Pokud někde zahlídnu nějakou blikací bludičku, co bude vypadat uspokojivě pro strážníky, tak ji možná na pohyby po osvětleném městě přidám. (Pokud se nepletu tak vyhláška povoluje blikající přední světlo na osvětlených komunikacích)

mikrom

Roman Mikulka aka mikrom. Ajťák, opravář, programátor samouk, elektrotechnik, koloběžkář a geocacher. Více na samostatné stránce O mně.

Mohlo by se vám líbit...

Subscribe
Upozornit na

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x