upír test

jeden takovy krasny testik :[ magick.cz/spiral/upir_test

a moje skore:

Jste stále ještě ponejvíce člověkem, i když některé stránky osobnosti máte společné s upíry. Lidem této kategorie se mohou zamlouvat některé aspekty vampirismu, zatímco jiné odsuzují. Lidé jako jste vy by například uvítali nesmrtelnost ale nenávidí ubližování lidem; nebo naopak by rádi ubližovali lidem, ale obávají se, že by je to nakonec začalo nudit.

mikrom

Roman Mikulka aka mikrom. Ajťák, opravář, programátor samouk, elektrotechnik, koloběžkář a geocacher. Více na samostatné stránce O mně.

Mohlo by se vám líbit...

11
Komentáře

11 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na

TAk jsem dopadl stejně, asi bych se měl více snažit stát se upírem.

anonym

Na svete existuje mnoho bytostí.Niektoré žijú v iných sférach, niektoré v našej realite.Upír je však bytosť zakliestená medzi dvoma svetmi,nadnesená a temná,duchovne zameraná.
Timea

aneta

takže asi sem fakt upírka =D =D měla jsem 99% tak ou jééé

hzhh

já na nadpřirozeno moc nevěřím,ale na upíry trochu jo.

Bella

Asi jsem upírka ale ne taková jaká jsi většina lidí myslí

anonym

upiri existuji ale nedavaj to znat a ti kdo nevery jsou vazne.blbi

Shiki

je pravda že upíři žijí v jiném světě,světle,atd… takže bych se taky nejraději stala upírem protože jsou tak neodolatelní a miluju neko(kočky) miluju noc a to ostatní zejména mám náboženství – satanismus , miluji krev ale byla bych radši kdybych rozeznala dobrou krev od hnusný nejradši bych byla i kluk ale nějak si myslím že tahle “ fantasie“ přestává existovat kdyby se našel nějaký upír a hodla by mi s tímhle problémem pomoct tak ať nižtak mi napíše na email arigato (děkuji).

Adéla

Získala jsem, 73 bodů

Lívia

K této skupině patří tvrdé jádro lidí milujících upíry a upíři, od jejichž proměny uplynula jen zatím jen krátká doba. Pravděpodobně milujete chuť krve, jste noční tvor a máte vyhraněný názor ohledně výroby osikových kolíků. Takže pokud máte opravdu takto vysoké skóre a myslíte si, že jste ještě člověk, měl byste si to raději ověřit

Bella

můj výsledek :
K této skupině patří tvrdé jádro lidí milujících upíry a upíři, od jejichž proměny uplynula jen zatím jen krátká doba. Pravděpodobně milujete chuť krve, jste noční tvor a máte vyhraněný názor ohledně výroby osikových kolíků. Takže pokud máte opravdu takto vysoké skóre a myslíte si, že jste ještě člověk, měl byste si to raději ověřit.