upír test

jeden takovy krasny testik :[ magick.cz/spiral/upir_test

a moje skore:

Jste stále ještě ponejvíce člověkem, i když některé stránky osobnosti máte společné s upíry. Lidem této kategorie se mohou zamlouvat některé aspekty vampirismu, zatímco jiné odsuzují. Lidé jako jste vy by například uvítali nesmrtelnost ale nenávidí ubližování lidem; nebo naopak by rádi ubližovali lidem, ale obávají se, že by je to nakonec začalo nudit.

mikrom

mikrom

Roman Mikulka aka mikrom. Ajťák, opravář, programátor samouk, elektrotechnik, koloběžkář a geocacher. Více na samostatné stránce O mně.

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 11

 1. Mistr napsal:

  TAk jsem dopadl stejně, asi bych se měl více snažit stát se upírem.

 2. mikrom mikrom napsal:

  🙂 no ja se neznazim, ale az me nakej potka utikat asi nebudu 🙂
  btw: o vikendu sem skouk Underworld:Evolution – jednim slovem „najs“ [nice]

 3. anonym napsal:

  Na svete existuje mnoho bytostí.Niektoré žijú v iných sférach, niektoré v našej realite.Upír je však bytosť zakliestená medzi dvoma svetmi,nadnesená a temná,duchovne zameraná.
  Timea

 4. aneta napsal:

  takže asi sem fakt upírka =D =D měla jsem 99% tak ou jééé

 5. hzhh napsal:

  já na nadpřirozeno moc nevěřím,ale na upíry trochu jo.

 6. Bella napsal:

  Asi jsem upírka ale ne taková jaká jsi většina lidí myslí

 7. anonym napsal:

  upiri existuji ale nedavaj to znat a ti kdo nevery jsou vazne.blbi

 8. Shiki napsal:

  je pravda že upíři žijí v jiném světě,světle,atd… takže bych se taky nejraději stala upírem protože jsou tak neodolatelní a miluju neko(kočky) miluju noc a to ostatní zejména mám náboženství – satanismus , miluji krev ale byla bych radši kdybych rozeznala dobrou krev od hnusný nejradši bych byla i kluk ale nějak si myslím že tahle “ fantasie“ přestává existovat kdyby se našel nějaký upír a hodla by mi s tímhle problémem pomoct tak ať nižtak mi napíše na email arigato (děkuji).

 9. Adéla napsal:

  Získala jsem, 73 bodů

 10. Lívia napsal:

  K této skupině patří tvrdé jádro lidí milujících upíry a upíři, od jejichž proměny uplynula jen zatím jen krátká doba. Pravděpodobně milujete chuť krve, jste noční tvor a máte vyhraněný názor ohledně výroby osikových kolíků. Takže pokud máte opravdu takto vysoké skóre a myslíte si, že jste ještě člověk, měl byste si to raději ověřit

 11. Bella napsal:

  můj výsledek :
  K této skupině patří tvrdé jádro lidí milujících upíry a upíři, od jejichž proměny uplynula jen zatím jen krátká doba. Pravděpodobně milujete chuť krve, jste noční tvor a máte vyhraněný názor ohledně výroby osikových kolíků. Takže pokud máte opravdu takto vysoké skóre a myslíte si, že jste ještě člověk, měl byste si to raději ověřit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

18 + nineteen =