GeoGet

GeoGet je vynikajícím českým a bezplatným programem pro správu keší, waymarků a koneckonců i jakýchkoli libovolných bodů. z jednoduché jednoúčelové aplikace se vyvinul v robustní nástroj s vynikající podporou podoplnující pluginy rozšiřující jeho funkce. významným milníkem ve vývoji je možnost instalace a aktualizace doplňků jako jednoduchých a uživatelsky přívětivých balíčků.

Ve spolupráci s programem GgStat (a případně doplňky AutoStatGgsExprTrackableListCWGListBadgeGen…) Stator je sice schopen vytvořit poutavé, plně nastavitelné statistiky, ale rozhodně by byla škoda využívat takovýto schopný nástroj jen pro tvorbu statistik.

Mezi nejšikovnější a nejvíce k vývoji přispívající kamarády patří:

  • geby, otec projektu
  • medwyn, kmotr geogetu a doplňků
  • gord, kmotr geogetu a doplňků

14.3.2010 jsme uspořádali event GeoGet pro zacatecniky i pokrocile kde jsme se pokusili téměř 60 z Vás nastínit možnosti programu. nejen pro ty, co se eventu nezúčastnili jsou na webu GeoGetu ke stažení podklady použité při tomto školení.

3.2.2011 proběhl v Náchodě event Caj o pate 2011 kde jsem se pokusil asi během hodiny zběžně seznámit přítomné s programem.

3.3.2011 proběhl v Náchodě opět Caj o pate 2011 a já jsem tam povídal o dělání statistik, protože to je to co všichni chtějí.

Od té doby samozřejmě proběhla spousta dalších eventů, na některých jsme se mohli setkat i osobně.

Na webu GeoGetu naleznete i všechny mé pluginy