stažení videa z YouTube javascriptem

kdysi jsem tu dával odkaz na překlad www stránky jedním kliknutím, tehdy stačilo si do záložek ve Firefoxu přidat záložku v jejímž odkazu byl ten javascript.

dnes jsem náhodou na ma-xx.cz narazil na podobnou kulišárnu pro YouTube. opět stačí si jen kliknou na lištu záložek → Nová záložka… → jako název si zadejte co chcete, a jako adresu zadejte přesně toto:

javascript:if(document.location.href.match(/http://[a-zA-Z.]*youtube.com/watch/)){document.location.href='http://www.youtube.com/get_video?fmt='+(isHDAvailable?'22':'18')+'&video_id='+swfArgs['video_id']+'&t='+swfArgs['t']}

pak už stačí jen po zkouknutí videa kliknout na tuto záložku a video se Vám stáhne ve formátu *.mp4. mělo by to šlapat v Opeře, Chrome, Firefoxu a třeba i jinde..

jasně že je kupa různých jiných triků, ať už jako součást různych download managerů, skripty pro greasemonkey atd, ale je to jednoduchá ukázka,
ne? 😛

mikrom

Roman Mikulka aka mikrom. Ajťák, opravář, programátor samouk, elektrotechnik, koloběžkář a geocacher. Více na samostatné stránce O mně.

Mohlo by se vám líbit...

Subscribe
Upozornit na

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

1 Komentář
nejstarší
nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments
12.10.2009 19:59

Ááá, šikovné 🙂 Díky ti!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x