casio w-755v-1avef

casio-w755v-1avefuž je to tedy dýl, ale řek jsem si, že by se mi líbily nový hodinky, tak proč ne k narozeninám. teď už vím, že si zas dlouho hodinky vybírat nebudu, protože po tom, co jsem projel nabídku na internetu jsem zjistil, že každý hodinky co se mi líbily se v podstatě nedaj sehnat. problémem by ani tak nebyla cena (i když jsem zjistil, že hodinky od 500 do 2000 Kč se liší opravdu jen cenou a věci jako čas řízený rádiem, minerální sklo, nebo nedejbože kompas atd..)

během vybíraní jsem pořád narážel na hodinky casio řad 752, 755, 756. tak jsem okouk model co se mi nezamlouval v krámě a vypadalo to, že by šly.. jenže můj požadavek na pásek na suchý zip nebyl nikde vyslyšen..

po všemožných handrkováních a cenách přes 1000 Kč a následném vracení záloh z důvodu, že se překoukli a že je nejsou schopní sehnat, přišlo na řadu osvědčené ebay.

hodinky nalezeny ihned a to ještě v hezčím provedení než jsem hledal, cena i s poštovnym 540 Kč! a po tom co je basik objednal jsem je měl asi za 4 dny na ruce – je krásný jak věci fungují.

hodinky tedy casio w-755v-1avef: vodotěsnost 100m, ocelové pouzdro, životnost baterie 10 let, databanka, automatické podsvícení a ňáky ty stopky, odpočty, kalendáře..

EDIT 11.9.2016: Hodinky nesundávám nikdy z ruky, nosím je 24/7/365, k dnešnímu datu fungují stále bezchybně, baterie původní akorát se rozpad řemínek, takže proběhla asi před dvěmi lety jeho výměna za kovový originál Casio.

mikrom

Roman Mikulka aka mikrom. Ajťák, opravář, programátor samouk, elektrotechnik, koloběžkář a geocacher. Více na samostatné stránce O mně.

Mohlo by se vám líbit...

Subscribe
Upozornit na

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x