pohled na ženská ňadra mužům svědčí

Vědci v nové studii dokázali, že soustředěné sledování ženských prsou je pro zdraví mužů prospěšná činnost. Dokonce to příslušníkům silnějšího pohlaví může prodloužit i jejich život.

NEW YORK – Skupina amerických vědců dospěla k tomuto závěru poté, co pět let sledovala dvě stě mužů. Odborníci zjistili, že ti, kteří rádi koukají na poprsí žen, mají nižší krevní tlak, méně trpí srdečními chorobami a mají pravidelnější tep narozdíl od těch, kteří tak nečiní. Doktorka Karen Weatherbyová zveřejnila v časopise New England Journal of Medicine zjištění, že desetiminutový pohled na pěkná ženská prsa se zhruba rovná třiceti minutám cvičení. „Při sexuálním vzrušení se rozbuší srdce a zlepší se krevní oběh. Není pochyb o tom, že mužům pohled na ňadra svědčí. Naše studie ukazuje, že pokud se této činnosti věnují deset minut denně, sníží se u nich riziko infarktu a mrtvice na polovinu. Domníváme se, že průměrný muž by si tak mohl prodloužit život o čtyři až pět let,“ řekla doktorka Weatherbyová.

zdroj: novinky.cz

mikrom

Roman Mikulka aka mikrom. Ajťák, opravář, programátor samouk, elektrotechnik, koloběžkář a geocacher. Více na samostatné stránce O mně.

Mohlo by se vám líbit...

Subscribe
Upozornit na

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

3 Komentáře
nejstarší
nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments
7.11.2007 12:00

No to jsou věci. A funguje to jen u těch prsou? Jen aby to nebyla studie typu té, která „prokázala“ souvislost mezi deodoranty a rakovinou prsu a lehce přehlédla, že statisticky významná souvislost, kterou objevila, spočívá spíš v tom, že ženy, které které používají pravidelně deodorant, jsou ty, které obecně o sobě pečují – tj. pravděpodobněji budou na preventivní prohlídku a rakovina se u nich zjistí.

7.11.2007 12:01

Deset minut koukání jako třicet cvičení??? A na co mám pro tenhle efekt koukat já??? 🙂

3
0
Would love your thoughts, please comment.x