čeština pro facewarp

pocestena java-aplikace pro upravu obliceju, obrazek rekne vic nez tisic slov 🙂

aplikace je tez podepsana certifikatem EQHalmer, takze si muzete nastavit pravneni aby se neptala u kazdy fotky (jak nahrat certifikat do mobilu? STFW)

facewarp-screen

facewarp-czechbymikrom

mikrom

mikrom

Roman Mikulka aka mikrom. Ajťák, opravář, programátor samouk, elektrotechnik, koloběžkář a geocacher. Více na samostatné stránce O mně.

Mohlo by se vám líbit...

komentáře 4

 1. Vladimír Molík napsal:

  Nefunguje to do žádného typu telefonu se Symbianem a hlásí to nepodporováno, tak proč to tu nabízíte? Zkoušel jsem čtyři tipy.

  • mikrom mikrom napsal:

   [1] Vladimír Molík: pominu li to, že na telefonu se symbianem nefunguje podle mě nic, tak aplikace fungovala bez problemu na mem starém sonyericssonu k700 i w810i.

 2. V. Molík napsal:

  Nezastávám se telefonů se Symbianem, ale tvrzení, že tento operační systém je horší a tudíž proto nepřijímá java aplikace, je demagogie. Spíš považuji zádrhel v tom, že někteří tvůrci určitých systémů totalitně zakazují cizí instalace do telefonů jimi vyrobených a opatřených Symbianem. V mém případě se jedná o Nokii. Držím se jí už 4 roky a brzo od ní odstoupím pro všelijaké ,,nepodporování něčeho“. Vybavení určitě dobré, ale zcela jalové a ignorující i vlastní nabízené aplikace přímo od Nokie Obchodu, natož zde nabízené FaceWarp.

  • mikrom mikrom napsal:

   [3] V. Molík: jedna vec je ta ze zdaleka ne vsechny aplikace se umeji prizpusobit ruznym rozlisenim displeje. ja mel nejakych 160×240 tusim. druha vec je ze nektere aplikace vyzaduji pristup k souborum v telefonu, k fotoaparatu, apd. a tam pak kvuli ruznym restrikcim lecos nejde, aplikaci musi bud podepsat primo autor, ale ten certifikat neni zadarmo. nebo si je lze podepsat vlastnim certifikatem, ale ten se musi doinstalovat do telefonu a na sony ericssonu to rozhodne nebylo vyrobcem zamysleno, takze se to delalo jeste sloziteji nez flash vlastniho FW.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 + 4 =