export keší do igo primo

Pokud jste chtěli nahrát keše do klasického iGO8, tak to řešilo velice elegantně medwynovo exportní makro KMLexport. Sice tam bylo trochu harakiri s úpravou souboru data.zip, ale ve výsledku vše chodilo a nebyl problém s dvaceti tisíci body celé ČR.

Co si ale počít s exportem do iGO Primo?

Primo řeší vlastní body zájmu zase trochu jinak, naštěstí pro nás, jednodušeji. Není už nutné zadávat ručně ikony pro každou kategorii a podobné kejkle, je však ale třeba poupravit původní exportní skript.

Ten totiž v originále neexportuje metadata s ikonou, takže je třeba si je tam doplnit. V podstatě se jedná o dva řádky kódu.
'<metadata><igoicon><filename>Geocaching.bmp</filename></igoicon></metadata>'

a
result := result + ' <metadata><igoicon><filename>' + List[i] + '.bmp</filename></igoicon></metadata>' + CRLF;

upravený soubor kml.library.pas naleznete v archivu kmlexport-igoprimo

poté už jen stačí vyexportovaný KML soubor nahrát do složky content\userdata\poi  a do složky content\userdata\usericon  nahrát vlastní ikony z tohoto archivu kmlexport-igoprimo (obsahuje ikony pro klasickou i VGA verzi).

mikrom

Roman Mikulka aka mikrom. Ajťák, opravář, programátor samouk, elektrotechnik, koloběžkář a geocacher. Více na samostatné stránce O mně.

Mohlo by se vám líbit...

5
Komentáře

2 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Medwyn

Romane, pokud ten export pouzivas, budu rad, kdyz se ujmes jeho opatrovani. Ja ho nepouzivam vubec a nemam volne kapacity na jeho spravu.

Boban

Zdravim stahnul sem si tehle skript do geodetu ale v Primu 2 se mi nezobrazujou obrazky u Poi, v mape mam jen bublinky,mohl by mi nekdo poradit jak tam ty obrazky dostat?