export keší do igo primo

Pokud jste chtěli nahrát keše do klasického iGO8, tak to řešilo velice elegantně medwynovo exportní makro KMLexport. Sice tam bylo trochu harakiri s úpravou souboru data.zip, ale ve výsledku vše chodilo a nebyl problém s dvaceti tisíci body celé ČR.

Co si ale počít s exportem do iGO Primo?

Primo řeší vlastní body zájmu zase trochu jinak, naštěstí pro nás, jednodušeji. Není už nutné zadávat ručně ikony pro každou kategorii a podobné kejkle, je však ale třeba poupravit původní exportní skript.

Ten totiž v originále neexportuje metadata s ikonou, takže je třeba si je tam doplnit. V podstatě se jedná o dva řádky kódu.
'<metadata><igoicon><filename>Geocaching.bmp</filename></igoicon></metadata>'

a
result := result + ' <metadata><igoicon><filename>' + List[i] + '.bmp</filename></igoicon></metadata>' + CRLF;

upravený soubor kml.library.pas naleznete v archivu kmlexport-igoprimo

poté už jen stačí vyexportovaný KML soubor nahrát do složky content\userdata\poi  a do složky content\userdata\usericon  nahrát vlastní ikony z tohoto archivu kmlexport-igoprimo (obsahuje ikony pro klasickou i VGA verzi).

mikrom

Roman Mikulka aka mikrom. Ajťák, opravář, programátor samouk, elektrotechnik, koloběžkář a geocacher. Více na samostatné stránce O mně.

Mohlo by se vám líbit...

Subscribe
Upozornit na

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

5 Komentáře
nejstarší
nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments
Medwyn
9.5.2011 15:47

Romane, pokud ten export pouzivas, budu rad, kdyz se ujmes jeho opatrovani. Ja ho nepouzivam vubec a nemam volne kapacity na jeho spravu.

Boban
5.8.2012 1:44

Zdravim stahnul sem si tehle skript do geodetu ale v Primu 2 se mi nezobrazujou obrazky u Poi, v mape mam jen bublinky,mohl by mi nekdo poradit jak tam ty obrazky dostat?

5
0
Would love your thoughts, please comment.x