ad soutež šablon na bloguje.cz

nahodou jsem se proklikal k jedny neoficialni recenzi souteznich sablon (kam jsem poslal tu moji starou), kde autor roj podrobne hodnoti jednotlive prvky jednotlivych sablon.

po prokousani se celym clankem jsem se snazil zjistit ktera sablona je ta ma milovana, na ktery jsem se poprny setkal s html a css a v potu krve se naucil zaklady. ale co me cekalo mi vzalo dech! ma sablonka se podle roje umistila na neuveritelnem 2.-3. miste.

„šablona č.17

2.-3. místo. Jestli ta písnička na pozadí opravdu měla zahrát, pak potěš pámbu! Tato nenápadná šablonka mě neznámého autora boduje vysoko! Zajímavostí je dobře okomentovaný zdroják a ještě zajímavější je to, že zobrazuje známku blogu a počet hodnotitelů! To je finta, kterou jsem neznal a má za to bonusové body. Škoda, že ztratila na špatně nalezitelném odkazu na index. Šablona přímo vybízí k tomu, aby ji její uživatel dotvořil, čili asi bude mít specifickou skupinu uživatelů. Nebo musí její autor udělat nějakou zjednodušenou versi „pro lidi.““

cely rojuv clanek

EDIT: ale jinak se az tak nedarilo bloguje.bloguje.cz/vyherci-sablonove-souteze no aspon snad nakej ten upominkovej predmet

mikrom

Roman Mikulka aka mikrom. Ajťák, opravář, programátor samouk, elektrotechnik, koloběžkář a geocacher. Více na samostatné stránce O mně.

Mohlo by se vám líbit...

Subscribe
Upozornit na

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x