ztratil se nám kámoš

dneska je to tejden co jsme naposledy videli naseho kamarada Michala „Pů“ Vejrycha.

kdyz uz je po nej vyhlaseny celostatni patrani a mluvi se o nem v novinach, rozhlase a televizi, tak pokud by to snad jeste nekdo nepostreh, tak na to narazi treba tady. aspon to pro nej muzu jeste udelat.

cili kdokoli by ho nahodou spatril, videl, potkal, necht neprodlene kontaktuje mne (737 117 677), nebo rovnou linku 158.

nezvestny je od 28. 3. 2007 ode 2:00 hodin, kdy odchazel z klubu DydyBaba, v Pardubicich.

pu
Michal Vejrych

link: PČR
link: AHA

13.4.2007 16:00
PARDUBICE – Dnes v ranních hodinách byli hasiči přivoláni k pardubickému zdymadlu. V česlech tam bylo nalezeno bezvládné tělo muže.

a kurva. :/

mikrom

mikrom

Roman Mikulka aka mikrom. Ajťák, opravář, programátor samouk, elektrotechnik, koloběžkář a geocacher. Více na samostatné stránce O mně.

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 6

 1. Petra napsal:

  Docela mi to šokovalo, znám ho od vidění, snad se najde… i já držím pěsti!

 2. JANOVA napsal:

  Smutné, držím palce, aby se ve zdraví našel.

 3. JANOVA napsal:

  Neříkej!!! Naděje umírá poslední!!! Mohl by být mým synem.
  Třeba mu jen „prdlo“ v hlavě a někde se chtěl schovat, ačkoli na to nevypadal. Takový pohodový kluk. Je mi smutno, utírám slzy…

 4. JANOVA napsal:

  Četla a slyšela jsem. Napadlo mě, že to bude tvůj kamarád. Je mi smutno s tebou. Škoda, že se o něj nikdo v té jeho těžké opilecké chvilce nepostaral (myslím, že neměl žádný doprovod).

  • mikrom mikrom napsal:

   [5] JANOVA: no ja uz 2 hodiny spal, kdyz sel, ale i tak by me asi nenapadlo s nim jit, rek ze de domu a odesel.. v jakym byl stavu kdyz sel nevim, ale opili sme byli vsichni, ja sel taky sam na kolej.. a spousta ostatnich taky.. je to jen **** nahoda/osud/whatever

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twelve − one =