zimní studnice fest 2008

16.2.2008 se konal v Pardubickým Žlutým psovi Zimní Studnice fest 2008 (Tleskač, Sunshine, Dukla vozovna, Záviš, Roe-Deer, Imodium a S’N’C), o tom, že tam půjdu nebylo nejmenších pochyb, už proto, že jsem nešel na Animalfest kvůli pro mě neznámým kapelám (nepočítam-li Khoibu), který se mi loni tak líbil.

koncertní náladu jsem uz předpřipravil 8.2. v Ponorce na Indians festu (zboŽska, Ú.S.P., Nebezpečí úrazu, Skleníkovej efekt, N.V.Ú.), kde mě kromě hvězdy N.V.U. a povinný zboŽska, zaujala kapelka Ú.S.P. a vůbec se to taknějak pěkne vyvedlo.

abych nejel sám, nahodil sem v hospodě kámošovi jestli by nejel, řek ze asi jo, tak sem to posychroval ješte jedním kámošem a nakonec jeli oba :).

veselá jízda začala už ve vlaku do san piega, pak pokračovala jeěte zastávkou na koleji a připojením se k partičce dalších kámošů ze školy. Když jsme dorazili na Imodium do Žluťáku byl jsem jiz solidně „v náladě“ 🙂 až tak, že jsem tam vydržel kdovíjestli do konce Imodium a pak si pamatuju že spím na rychtě na stole a že mě kámoš vede na kolej – toliko jsem si festivalu užil :/

kámoši se bavili více, už třeba tím, že nevědeli na jakým pokoji bydlím a kudy se dostanou na kolej 😀

druhej den jsme se stavili U Josefa na gulášek, potkali zpěváka z Ú.S.P., kluci jeli domů a já šel dospávat na pokoj.

tak sem se aspoň podíval na nějaký fotky co sem vygooglil:

sečteno a podtrženo, jít za 220,– na Imodium a nic si z nich nepamatovat? Kdo tohle má? 😉

PS: ještě něco:
20080216-zavis

mikrom

Roman Mikulka aka mikrom. Ajťák, opravář, programátor samouk, elektrotechnik, koloběžkář a geocacher. Více na samostatné stránce O mně.

Mohlo by se vám líbit...

Subscribe
Upozornit na

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x