The Protech *Screen Protector* for Garmin Oregon

po nějakém to uvažování jsem si řek, že si teda pořídim ochranou fólii na oregona. jenže jakou? uplně obyčejnou šlupku jsem moc nechtěl, a ZAGG mi přijde dost předraženej.. i když v testech vypadá náramně.

náhodou jsem někde na foru objevil zmínku o fólii od firmy PROTECH, že by měla být shodná se ZAGGem. na ebayi za nakejch 120Kč bez poštovnýcho, neberte to.

i objednal jsem, fólie za pár dní dorazila, tak jsem se na ní mrknul. Balení se od ZAGGu dost liší. zatímco ZAGG dostanete v barevné krabičce, ve které je ještě přibalen nějaký aplikační sprejíček (jarová voda?) a stěrka, PROTECH je pouze v celofánu zabalená přehnutá pohlednice s nějakým tím povídáním jako Designed for military apd. a na vnitřní straně návod a fólie. zase ale co bychom chtěli za méně než poloviční cenu.

fólie mě na první dotek moc nepřesvědčila, ale dal jsem jí šanci na vyzkoušení. „mokrá metoda“ v návodu je klasika, takže po koupání, kapka jaru do mističky, teplá voda a za 10min už byla fólie bez jediné bublinky na displeji.

na omak na mě působí pořád divně (jako fólie na PDA létapáně za 60Kč po které nejde jet stylusem a po každém tapnutí zůstává důlek od stylusu), nicméně věřím, že to je jen otázka zvyku. přítelkyně provedla malý test a po několika pokusech rytí nehtem není na fólii ani čárka. tak uvidím v terénu a na sluníčku jak se bude lesknout.

prozatimní dojmy jsou takový, že je zvláštní na omak, trochu lesklá a vypadá odolně.

mikrom

Roman Mikulka aka mikrom. Ajťák, opravář, programátor samouk, elektrotechnik, koloběžkář a geocacher. Více na samostatné stránce O mně.

Mohlo by se vám líbit...

Subscribe
Upozornit na

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

3 Komentáře
nejstarší
nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments
kyssling
10.5.2011 10:09

Ahoj, kdysi jsem si koupil ten ZAGG a jsem spokojený, ale proč to píšu … Jedna fólie ZAGG mě zbyla,ale chybí mě ta „vodička“, už jsou to léta co jsem to přidělával na Garmina a zbylou fólii chci dát kamarádovi. Teď ale nevím jestli se bez té „vodičky“ obejde … Je to jen čistidlo, nebo to i nějak lepí fólii na displej ? Nevíš ? Díkes

kyssling
11.5.2011 10:54

Díkes !!

3
0
Would love your thoughts, please comment.x