hluk luk

včera, 7.6.2008 se v trutnově uskutečnila mimořádná akce hlukluk. jednalo se o vystoupeni několika kapel a nadšenců, kde se odvaha vystoupit na veřejnosti cenila více, než hudební um. kromě několika málo kapel, které opravdu hrají, jako třeba marta a rasputin band, vyxlaj want a možná pár dalších tu vystoupila unikátní hudební tělesa, která se uskupila pouze pro tuto příležitost.

stačí si přečíst průvodní slova k jednotlivým interpretům.. např.:

MC Karel
Svou kariéru započal v baru U Lazebnic s písní Dívka s perlami ve vlasech. Na Hluku luk vystoupí s novým frýstajlhiphopovým setem. Jeho nejnovějšími počiny bylo zpívání do melodií z mobilu Nokia 3510i a nová úprava písně Hej pane zajíci od Golden Kids. MC Karel nemá jede naprosto bez zábran. Battle s ním bude opravdu obtížný, jeho kvality uznávají i špičky trutnovské hiphopové scény.

Poblytá madrac
Pánové I.P. a J.H. do hudebky nikdy nechodili. Tohle bude škola života! Druhé vystoupení v kariéře. Nechme se překvapit čím nás překvapí.

či názvy kapel jako nesmrtelný krumpáč.

po zbloudění v lesích a následném dosažení místa konání z úplně opačné strany se nám naskytl pohled na zvolna začínající undergroundovou akci

20080607-hlukluk-1

návštěvníci se sjíždějí, večer tu bude minimálně 3× tolik lidí.

mezi lidmi jsou desítky známých

20080607-hlukluk-2

jako například stoupající hvězda jan štancl

20080607-hlukluk-3

master of ceremony hradec

první startovala podle plánu kapela HFD, netuším v kolik začínala ani končila, prošvih jsem ji večeří na dvoračce.

po návratu z dvoračky hrála kapela prokel, asi dvě hodiny 🙂 následována vyxlaj wantem, martou a rasputinem, mc karlem.. neptejte se mě na pořadí. kolem druhé hodiny ranní již byla zábava v plném proudu a na podiu se formovala poblytá madrac.

koncert madrace byl něčím mezi zfanatizovaným bubnováním na umyvárky na fesťáku a metalovým koncertem ve věkoších, totální smršť s hořícími kytarami ve stylu fireshow velkých kapel

20080607-hlukluk-4

kolem třetí hodiny jsem se v doprovodu pár dalších lidí pokusil (úspěšně) dojít domů.

sejdeme se na dalším ročníku 😀

PS: jen co se mi ozve pár lidí přihodím odkazy na nějaké fotogalerie…

videa od dlata

mikrom

Roman Mikulka aka mikrom. Ajťák, opravář, programátor samouk, elektrotechnik, koloběžkář a geocacher. Více na samostatné stránce O mně.

Mohlo by se vám líbit...

Subscribe
Upozornit na

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

3 Komentáře
nejstarší
nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments
9.6.2008 21:44

Ahoj Mikrome, diky za report a pekne fotky, snad ti nebude vadit kdyz neco z toho pouziju do zaverecneho reportu na webu : )

10.6.2008 21:15

Za odkaz na tvojí češtinu opravdu není zač. Já děkuju, že ti to nevadí. Pár překladů jsem si taky střihnul-ale ještě nikdy program pro pda. Takže díky za zdařilý překlad BeeLine. Já mám tedy verzi 1.80 a tvůj překlad běží taky.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x