důležité odkazy a postupy

Zde je uveden seznam odkazů a postupů které by se vám mohli hodit a mohli by jste se setkat s tím že Vám rádce při odpovědi na Váš příspěvek poradí použít nějaký speciální SW nebo postup čištění a odkaz kde ho stáhnout nebo jak ho provést i s drobným popisem naleznete právě zde.

  1. Killbox tato utilitka dokáže smazat téměř jakýkoliv soubor z HDD i když se mu nechce…
    • Pokud dojde na tuto utilitku znamená to že soubor zřejmě nejde odstranit klasickým smazání. Stáhněte killbox, viz odkaz, a spusťte jej. Objeví se malé okenko programu. Jako první je nutné vyplnit řádek „Full Path of File to Delete“. Pokud nevíte toto jméno souboru i s plnou cestu tak jej můžete vyhledat pomocí tlačítka vpravo vedle tohoto řádku. Poté co jste nalezli požadovaný soubor vyberte metodu jakou ho chcete odstranit. Standard File Kill nejdříve ukončí běžící proces v paměti a následně jej smaže z HDD. Delete on Reboot vyžaduje restart operačního systému a při následném novém startu OS vymaže soubor během startu. Pokud používáte killbox na smazání knihovny (.dll) která se v logu HJT nachází pod označením O20 použijte funkci Delete on Reboot a ještě zaškrtněte volbu Unregister .dll Before Delete a pak resetujte OS
    • Samotné smazání souboru se provede, po vyplnění všech potřebných voleb, červeným tlačítkem s bílým křížem, které je umístěno úplně vpravo od řádku Full Path of File to Delete
  2. LSP-Fix Toto je nástroj na odstraňování knihoven (.dll) ktere jsou připojeny na vrstvu Winsock. V logu z HJT jsou oznacovany jako O10.
    • Nejprve si stáhněte program LSP-Fix: ke stažení zde . Poté program spusťte a zaškrtněte volbu I know what I’m doing poté kliknutím myši v seznamu KEPP vyberte knihovnu kterou chcete odstranit a pomocí tlačítka >> jí přesunete do seznamu knihoven které budou odstraněny (REMOVE). Tlačítkem << ji můžete případně vrátit zpět. Pokud máte seznamy upraveny tak jak potřebujete klikněte na tlačítko Finish.
    • NESPRÁVNÉ POUŽITÍ TÉTO UTILITKY MŮŽE VÉST K ÚPLNÉMU ZNEFUNKČNĚNÍ INTERNETU

mikrom

Roman Mikulka aka mikrom. Ajťák, opravář, programátor samouk, elektrotechnik, koloběžkář a geocacher. Více na samostatné stránce O mně.

Mohlo by se vám líbit...

Subscribe
Upozornit na

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

2 Komentáře
nejstarší
nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments
basik
6.11.2007 15:27

moc odborny 🙂

Tigi
23.11.2011 18:14

Nevím, asi jsem debil, ale nefunguje ani unclocker a ani killbox

2
0
Would love your thoughts, please comment.x