děkovný dopis

Chtěl bych poděkovat všem co mi poslali maily „nepřetrhni řetěz“ a „pošli dál“ v roce 2005! Díky vaší dobrotě: – jsem přestal pít Colu od té doby co jsem se dozvěděl, že se s ní čistí skvrny na WC!

Už ani nechodím moc do kina, protože se bojím, že si sednu na infikovanou jehlu AIDS! Potím se, protože už nepoužívám deodoranty co jsem se dozvěděl, že podporují rakovinu! Už neparkuji v krytých parkovištích, protože se bojím, že mi někdo daruje parfém aby mě nadrogoval a okradl!

Všechny moje úspory jsem dal na účet Amy Bruce, chudé dítě co čeká na transplantaci srdce už aspoň po 7000-té (zajímavé je, že od roku 1995 je jí stále 7 let)!

Můj mobil Nokia GSM co jsem měl dostat zadarmo stále nepřišel a ani lístky do Disneylandu! 21× jsem přeložil oslavu mých narozenin neboť stále čekám na donášku vína zdarma a všichni moji přátelé jsou na mě naštvaní!

Zapsal jsem svoje jméno do dopisu s dalšími 3000 jmény na záchranu veverky z Mozambiku, která má vyhynout (a která je vlastně tak vzácná, že ji nikdo nikdy neviděl)! Dozvěděl jsem se po 170-té, že MSN Hotmail mi zruší mailovou schránku, ale stále se nic nezměnilo!

Už znám recept jak najít spřízněnou duši (stačí napsat její jméno na papír a poškrábat si zadek a přitom se točit ve směru hodinových ručiček okolo Renaulta 4L)!

Měl jsem neštěstí přibližně 3000× a jsem mrtvý 67×, protože jsem nikdy neodeslal maily dál a už vůbec ne do 24 hodin!

Děkuji vám!!!

mikrom

Roman Mikulka aka mikrom. Ajťák, opravář, programátor samouk, elektrotechnik, koloběžkář a geocacher. Více na samostatné stránce O mně.