děkovný dopis

Chtěl bych poděkovat všem co mi poslali maily „nepřetrhni řetěz“ a „pošli dál“ v roce 2005! Díky vaší dobrotě: – jsem přestal pít Colu od té doby co jsem se dozvěděl, že se s ní čistí skvrny na WC!

Už ani nechodím moc do kina, protože se bojím, že si sednu na infikovanou jehlu AIDS! Potím se, protože už nepoužívám deodoranty co jsem se dozvěděl, že podporují rakovinu! Už neparkuji v krytých parkovištích, protože se bojím, že mi někdo daruje parfém aby mě nadrogoval a okradl!

Všechny moje úspory jsem dal na účet Amy Bruce, chudé dítě co čeká na transplantaci srdce už aspoň po 7000-té (zajímavé je, že od roku 1995 je jí stále 7 let)!

Můj mobil Nokia GSM co jsem měl dostat zadarmo stále nepřišel a ani lístky do Disneylandu! 21× jsem přeložil oslavu mých narozenin neboť stále čekám na donášku vína zdarma a všichni moji přátelé jsou na mě naštvaní!

Zapsal jsem svoje jméno do dopisu s dalšími 3000 jmény na záchranu veverky z Mozambiku, která má vyhynout (a která je vlastně tak vzácná, že ji nikdo nikdy neviděl)! Dozvěděl jsem se po 170-té, že MSN Hotmail mi zruší mailovou schránku, ale stále se nic nezměnilo!

Už znám recept jak najít spřízněnou duši (stačí napsat její jméno na papír a poškrábat si zadek a přitom se točit ve směru hodinových ručiček okolo Renaulta 4L)!

Měl jsem neštěstí přibližně 3000× a jsem mrtvý 67×, protože jsem nikdy neodeslal maily dál a už vůbec ne do 24 hodin!

Děkuji vám!!!

mikrom

Roman Mikulka aka mikrom. Ajťák, opravář, programátor samouk, elektrotechnik, koloběžkář a geocacher. Více na samostatné stránce O mně.

Subscribe
Upozornit na

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

5 Komentáře
nejstarší
nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments
9.11.2007 18:31

Ha tak to je naprosto perfektní článeček… Pobavilo.. Děkuji…

9.11.2007 18:32

to od nekud znam :))))

H&A
9.11.2007 18:33

ahoj, to jsme rády, že alespoń k něčemu bylo mít ten song na MySpace, když tak u Chrise (http://www.myspace.com/iamx) máš další songy z toho alba a případně můžeš stahnout:)
Jo IamX jsou opravdu skvělý projekt, škoda jen, že jsme je ještě neměly příležitost vidět naživo. Ten Tábor Ti závidíme, chystaly jsme se v létě na tolik festiválů a nakonec jsme byly jen na pár, který ani nestály za to 🙂
Půjdeš na ten koncert 17.4.? Nebo to máš blíž do toho Brna..každopádně na tom koncertě se určitě potkáme, jestli se chystáš:)

5
0
Would love your thoughts, please comment.x